FIRMA


Spółka KRK Systemy Kablowe powstała w lutym 2017 roku. Stworzyli ją ludzie o kilkunastoletnim doświadczeniu w dziedzinie okablowania.

 

O NAS


Dzięki zaangażowaniu, rzetelności, oraz terminowości pozyskaliśmy kilkunastu klientów na wczesnym etapie rozwoju firmy, co pozwala nam na ciągły rozwój i wprowadzanie nowych technologii do przedsiębiorstwa. Firmę tworzą wykwalifikowani pracownicy, którzy ciągle pogłębiają swoją wiedzę uczestnicząc w licznych szkoleniach.

Główna gałąź działalności naszej firmy to produkcja systemów okablowania, wiązek kablowych, ale również instalacje niskoprądowe, oraz światłowodowe. Współpracujemy z wieloma firmami specjalizującymi się w produkcji robotów, oraz maszyn na rynku europejskim, oraz polskim. Dzięki wiedzy i doświadczeniu wspieramy Naszych Klientów począwszy od wczesnej fazy projektu, aż po wprowadzenie kabli w życie.

Nasze wyroby cechuje wysoka jakość i niezawodność. Od samego początku funkcjonowania przedsiębiorstwa wdrażaliśmy system jakości ISO 9001:2015. W Styczniu 2018 roku uzyskaliśmy certyfikat potwierdzający wdrożenie systemu jakości w firmie.

MISJA


Naszym celem jest dostarczanie wysokiej jakości produktów na czas. Współpracę opieramy na wiedzy eksperckiej pracowników z wykorzystaniem nowoczesnych technologii produkcji.

PRACOWNICY


Największą wartość naszej firmy stanowią pracownicy, którzy wspólnie pracują na sukces firmy. W skład załogi wchodzą specjaliści stale poszukujący nowych rozwiązań, materiałów i surowców, doświadczeni technolodzy potrafiący zmierzyć się z każdym problemem w zakresie produkcji wszelkiego typu produktów.

Stawiamy na ludzi, którzy chcą się rozwijać i kształcić. Stale prowadzimy szkolenia pracowników zwiększając ich kwalifikacje. Każdy pracownik ma prawo zaproponować zmiany mające na celu usprawnienie pracy. Dzięki takim działaniom wiele wniosków racjonalizatorskich zostało już wprowadzonych w życie ułatwiając codzienne, jak i długofalowe funkcjonowanie naszej firmy.

WYZWANIA


Ambitne i odpowiedzialne zadania pozwalają pracownikom w pełni wykorzystać posiadaną wiedzę i doświadczenie. Dodatkowo gwarantujemy dynamiczne, zróżnicowane środowisko pracy, które sprawia, że każdy kolejny dzień przynosi nowe wyzwania.

Wartości, na których się koncentrujemy to pozytywna i bezpośrednia kultura firmy oraz warunki pracy umożliwiające zachowanie równowagi między życiem prywatnym i zawodowym.

Certyfikaty